Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ldave

    félisten

    válasz Ilsyde #1 üzenetére

    Megvette már valaki? Tapasztalatok?

    A Slime draws near! Command?

  • ldave

    félisten

    válasz Ilsyde #3 üzenetére

    Köszi. Nekem csak az első és a 2012-es van, a tavalyi valahogy kimaradt. Az Archenemy tényleg jópofa játékmód pedig.
    Pakliépítéshez lehet venni booster csomagokat?

    @szerk: nincs ezeknek a Magicnek valami összefoglaló topikja? Kéne csinálni egyet :)

    [ Szerkesztve ]

    A Slime draws near! Command?

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz Ilsyde #5 üzenetére

    De, meg lehet elvileg. Ha bedobják akcióba, én megveszem. Ki akarom próbálni, mert 2012-2013-2014 van meg, kíváncsi vagyok, milyen volt az első.

    2 napig nyomtam, tegnap pihi volt, ma megint játszom egy kicsit. A Single Campaign-t végig nyomtam. A játék nagyon jó, a deck-ek viszont ebben az évben nem az én ízlésemnek valóak, kevés jó "mókadeck-et" találtam. Nagyon tetszett a 2013-ban a dobatós, és a repülös counter-illuzió deck a 2012-ben az Artifact deck, meg az ilyen nem standard "megyünk-ütünk-varázsolunk-nyerünk" fajták. Mondjuk itt is van 1-2, amiben látok fantáziát, majd rá kell nézni, most a zöld full unlock után Jace illuzinoista deck-jét kezdtem el próbálgatni, ami kb. ugyan az, mint a 2012-es verzióban volt, ezt legalább ismerem valamennyire.

    Egyelőre a zöldről mondanék véleményt, szerintem a "nagylényes" deck jobb lett, mint a tavalyi. Nem is igazából jobb, hanem inkább élvezetesebb vele játszani. Az előzőekben unalmasnak találtam, az ideiben jó volt a 30 meccs, amíg kiszedtem az összes lapot.

    Sealed-et próbáltam gép ellen, elcsesztem a dekc-em, mert az hittem itt is 60-as deck kell, és beleraktam minden sz@rt. Egyelőre elég tré bontásom volt (alap + 1 booster unlockolva), ha lejön egy repülő lény, meg vagyok lőve. Se varázslatom, vagy képességem, amivel le tudnám szedni, se repülő vagy reach-es lényem. Remélem a 28 lapból azért még dob valamit...ha nem, akkor jöhet a következő kanyar.

    Szerintem az akciókban fogok hozzá venni helyeket, kíváncsi vagyok, hogy több leosztásból mit lehet összehozni. A feelingje nagyon tetszik, tisztára olyan, mint az élő játékban a frissen bontott paklik versenye, de valóban, egy több játékos játékmód még nagyon el kéne hozzá, akár a Sealed 2v2 -ben.

Új hozzászólás Aktív témák