Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lmh

    őstag

    válasz ldave #671 üzenetére

    Jogos...tudja a fene mit akarok :-)
    Most egy ideje Vampire decket tolok leginkább. Spark előtt is már azzal próbálkoztam.
    Most nyitottam 32 spark csomagot goldból, jött jópár planeswalker, meglátom mire lesznek jók,egyelőre nem abban a szinkombinációban jöttek amiket szeretek játszani.
    Vámpír paklimhoz viszont húztam két Sorin, Vengeful Bloodlord-ot. Annyira nem OP, chupacabrát raktam be miatta a vampir paklimba, lényt ölni, visszahozni...vámpírrá is válik, a többi lényem ugyis vámpír. Egyelőre ennyi..várom az ötleteket xD
    Most először használtam el wildcardokat is erre a vámpír paklira. Tudom, h nem túl meta...de valamiért tetszik.
    Van egész jó monored aggro deckem is, de full unalmas, ez a vámpíros hasonlít az igazi magicre legalább :-)

    Mi a véleményetek? Van benne ráció hosszú távon?
    (Anno a pirate-ban láttam fantáziát de leálltam vele, itt sem javasoltátok, hogy belefektessek, igazatok is volt.)

    Dobi: fúú mennyi PW....te is nyitottál ezt-azt látom :D Gondolom ez EZ win volt :-) :C

    [ Szerkesztve ]

    Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

Új hozzászólás Aktív témák