Új hozzászólás Aktív témák

  • Efreet

    senior tag

    válasz lordjancso #5 üzenetére

    hát, én anno a 4. kiadás idején játszottam utoljára, de akkor úgy volt, hogy a 'versenypakli' 40 max 60 lap, setöbb. úgyhogy szépen tessék úgy összeválogatni, hogy nem pakolod bele az összes lapodat, csak azokat, amikre szükséged van.. (nagyon rule of thumb alap paklikra a 20föld 20lény 20spell, de ezt nem KELL tartani, sőt)
    nekem volt anno földnélküli paklim is (mox rulz :D ), és 40 lapos majdnem-csak-föld paklim is.. szóval a lehetőségek már akkor is határtalanok voltak, gondolom ez nem változott...
    nekem a kék volt az alapszínem, megvolt pár kedvenc mánia-lapom, és kék mellé mazsolázgattam a többi színekből - kiegészítőkből... ha elkezdem sorolni a neveket, lehet hogy azok már nem is mondanak semmit... Vesuvan Doppelganger, Clone, Polar Kraken, az óriássárkányok a Legends-ből, Stasis (hihi, volt egy mókás stasis-paklim, stasis-kismet-manamadár/visszaforgatóra épített - ritkán kattant be, de öröm volt nézni az ellent amikor betegre húzza magát, és nem tud mit csinálni...)

    Mindig jó módszer nagybetűvel írni azt, amiről a leghalványabb elképzelésünk sincs. (Douglas Adams: Dirk Gently Holisztikus Nyomozóirodája)

Új hozzászólás Aktív témák