Új hozzászólás Aktív témák

  • radamsky

    senior tag

    válasz Mercutio_ #2075 üzenetére

    Erre reagálok

    Az önkéntesnek a hozamát felveszed akkor az adomentes, de a kezelési költsége nem pár ezer forint hanem több kb 30 ezer forint volt aszonypajtásnak (ez azért nem pár ezer forint) kb 20%

    A másik ha a tökét is felveszed akkor annak elég komoly adoja van. Ha jol tudom 50%-rol felemelték kb 70%-ra
    haver szüntette meg mert kellett neki a mani. Ott mondták neki hogy tavalyelőtt 50% -a ado, de mivel ő átcsuszik 2010-re ezért neki 70% lesz

    Mondjuk szart rája nem fizetettt egy kanyit se (vállalati befizetés volt amugy)

    Más
    Hétfőn megyek asztalt verni:D mert kaptam a manyuptol ujabb levelet tegnap azaz pénteken vettem át. És valami nagyon nem stimmel
    Decemberbe már utánanéztem az egyenlegemnek ez papirba le is kértem
    És amit most küldtek valami nem egyezik. Kb 1 millka hiányzik, picivel több mint 1 millka

    és ami érdekes hogy mindkettő decemberi számolás.
    Ugyhogy leviszem mindkettő levelet és megkérdem hova a turoba tünt a pénzem. Picit felcsesztem magamat, meg viszem az elözöket is mert a darab részvény a lényeg.

    Ugy érzem magam mindegy melyik gödörbe ugrom bele, mindkettőbe karok vannak.

    Remélem csak elirás, mert semmi se egyezik a mostani levélbe tele van hibás adattal. Ebből asztalborogatás lesz, anno már egyszer levertem a csaj asztalárol mindent:D megoldom most is (nekem volt akkor is igazam:D)

Új hozzászólás Aktív témák