Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sebijani1982

    senior tag

    Sziasztok!
    Vodafone elég hektikusan kezel néhány applikációt.
    Ha sebességtesztet csinálok, akkor minden tökéletes, azonban ha pl. Tik-Tok vagy egyéb stream szolgáltatást használok, akkor be-beszaggat, laggol a videók lejátszása. Wifin nincs ilyen problémám.
    Arra gondoltam, hogy amikor az adott app elindul, automatikusan bekapcsolja a wifit a teló. Ez eddig sima liba.
    Ha kilépek belőle, akkor pedig állítsa le. Ez is megy.

    A problémám ott van, hogyha váltok két ilyen alkalmazás között, akkor lefut teljesen a makró, mivel a háttérbe kerülés miatt az "első" appot bezártnak érzékeli. Ezért, kikapcsolja a wifit, majd mivel a másik app is a szabályban van, vissza. Próbálkoztam stopperrel, hogy ne fusson le, de annyit értem el, hogy annyival később kapcsolja ki, majd vissza a wifi-t.
    Próbálkoztam az If paranccsal is, de valószínűleg nem igazán értettem meg a működését. A while/do pedig még kínai.

    Tegyük fel a szabályban tik-tok és tik-tok downloader van benn.
    Szóval egy olyan makró kellene, ami pl. Tik-Tok indításánál bekapcsolja a wifit, majd ha pl. Tik-tok downloaderre váltok, akkor ne kapcsolja ki, amíg vált a két app között. Ha esetleg egy olyan megoldás is lehetne, hogy mondjuk egy olyan késleltetés lenne a makróban, hogy teszem azt pl. 2 percig nem a szabályban lévő appok futnak, akkor a pl. 2 perc után kilövi a wifit, viszont amennyiben 2 percen belül visszatérek a szabályban lévő appokhoz, akkor maradna a wifi.

    Remélem érthetően írtam le, mit szeretnék.
    Köszi a segítséget!

    "Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

  • sebijani1982

    senior tag

    válasz Mcrazy #2616 üzenetére

    Köszönöm!
    Működik.

    "Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

Új hozzászólás Aktív témák