Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Máté94

    addikt

    válasz a1200 #20372 üzenetére

    Láttál már ilyet? :DDD

    Csillió dolgot támogat a lapom, a BIOS, a CPU is, van 1 halom BIOS állítási lehetőség, ez nem elég az X-nek? Hát nem. :D Ami kellene az meg van le van tiltva.

    A 3 angol linked nem sokat ér, mert nuku angol, és ott csak 7 Gigabyte [link] lap van, semmi más típus nincs. Kettőt találhatsz, hogy miért...

    Hol vannak itt az alaplapok 3 csoportba sorolva? Jól működik, nehezen működik, szívással működik? Nem látom.
    Tessék.

    Lehetetlen, hogy ez a teljes lista lenne. Ez így nem sokat ér. Miért van pl. OS menü, amikor az oldal az OS X kompatibilis dolgokról szól?? Értelmetlen.
    Elsősorban USA-nak szól, szóval ott szájbarágósan kell csinálni.

    Meg CPU hűtő menü? Ettől mi függ? A ventinek is kell X driver, hogy forogjon? Vicc.
    Lásd feljebb.

    Vajon milyen lehet az eredeti Mac BIOS?
    EFI-nek hívják.

  • Xero

    nagyúr

    válasz a1200 #20372 üzenetére

    "A 3 angol linked nem sokat ér, mert nuku angol,"

    Erről ki tehet?

    "Hol vannak itt az alaplapok 3 csoportba sorolva?"

    Az itt felsorolt lapok kb nulla gonddal működnek.

    "Itt vagyok 5 órája, és csak azt tudtam meg, hogy mi NEM fog működni, pedig azért jöttem ide, hogy azt tudjam meg, hogy mik azok a lépések, amiket szépen sorban meg kell tennem, hogy működjön az X a gépemen."

    Le lett írva. Járj utána a moddolt biosnak, vagy cserélj lapot, de leginkább vegyél másik monitort.

    "Leszarom ha kitiltanak, ez titeket, és a modikat minősít, mert a normális stílusban, világosan megfogalmazott ontopik kérdéseimre nem vagytok képesek értelmes idő alatt (max. 48 óra) több 10 üziben sem normálisan úgy válaszolni, hogy az eredménnyel menjek is valamire."

    "Nem velem van baj, hanem veletek, mert nem értitek meg, hogy miért írok itt, és máshol, hogyan kéne működnie 1 fórumnak. Ha ellentmondások vannak, ha nem kapok mindenre választ, ha hamis, vagy részben igaz (minden üzinél találgassak, hogy igaz, vagy nem?) válaszokat kapok, amikkel nem sokra megyek, ha másik helyre küldötök, meg hogy a keresővel a 0-ról kezdjem az egészet, akkor nem sokat ér az egész."

    Ez nem IT tanácsadó szolgálat. Ha gondolod tudok olyannal is szolgálni, de annak a napi díjából megvan az új monitor. :U

    "Ha normálisan válaszoltok nekem, akkor én is normálisan fogok írni, válaszolni. "

    Elvárod a sült galambot. Itt a gond. Egy alapvetően macerás kiépítéshez próbálsz nekifogni nulla elő tapasztalattal és nyelvtudással, majd számon kéred, hogy miért nem megy. Mindenki h*lye csak Te vagy villamos. Értem.

    "A lapom modern UEFI-s, ezért sem értettem, hogy miért pont a BIOS-ommal van gondja az X-nek."

    Mert az, hogy UEFI alapú még pont semmit sem garantál.

    "Úgy látom az Apple cég mindent elkövetett, hogy a lehető legtöbb dolgot a lehető legjobban eltérőre csinálja a Win OS-okhoz, hardverekhez képest (külön filerendszer, billzet, stb.), hogy bárki, aki X-et használna Inteles, vagy Amd-s gépen, alaposan megszívja az egész telepítést, élete végéig emlegesse. Lehet jobb is, hogy a szívásos Asus lapom van."

    Az Apple HW gyártó. Mi érdeke fűződne ahhoz, hogy Te az Asus lapodra felpakold az OS X-t?

    Röhej...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák