Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #01993216

    törölt tag

    válasz ko9 #12034 üzenetére

    Na itt vagyok elakadva a kérdéssel. Ma egész nap ennek próbáltam utánaolvasni, de fingom sincs mit kell csinálni a DSDT-vel.

    Eleinte gyakorlatilag semmit sem csináltam vele. Vagyis nem tettem fel ilyesmit.
    Aztán ma feltettem egy win7-et, everest-et. ACPI menüben a DSDT fülnél mindent kinyitottam és kimentettem a DSDT.aml-t. Aztán betettem a /Extra mappába, de semmi sem változott.

    Valami olyat is találtam, hogy azzal kellene telepíteni a Chameleon-t. Ez fedi a valóságot?
    Nem kellett telepítenem a Chameleon-t, mert települt a rendszerrel együtt. Vagy pont ez a gond??

    Több helyen olvastam, hogy Patch-elni vagy szerkeszteni kell. Én a mai napig azt se tudtam, hogy létezik ilyen. :D ...és mit szerkesszek rajta?? (legalább már tudom mi az a DSDT) :D

  • #01993216

    törölt tag

    válasz ko9 #12034 üzenetére

    Na feltettem újra az OSX-et. Feltelepítettem minden driver-t, de a HDA audio az istennek se megy. Feltettem helyette a VoodooHDA-t. Kicsit zajos, de lagalább működik. A háttérzajra majd kitalálok valamit.

    Menet közben volt egy-két kernel panic, amit hol az USB, hol a PS2 okozott, de Reset után általában indult.

    Szóval elindítottam normál módban a rendszert. Megnéztem, minden működik. Elindítottam a DSDTSE nevű programot, amit mondtál. Alul rákattintottam az Extract DSDT-re. Megnyitotta, lementettem, adtam neki egy .aml kiterjesztést és bemásoltam a /Extra könyvtárba.

    Újraindítottam és a boot-nál nyomtam neki egy -v -t. Majd a következő hibaüzenettel találtam szembe magam:

    Persze ezután már nem indult el. Már megy a telepítő, újra kell telepítenem.
    Elrontottam valamit vagy szerkeszteni kell? Vagy most mi a következő lépés, hogy végre jó legyen?

    Köszi

Új hozzászólás Aktív témák