Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz westlake #138 üzenetére

    Sajnos igen, ~közép sulis korom óta D2-vel kezdve játszom netes játékokkal és 2 kezemen meg tudnám számolni a normális magyarokat akikkel sikerült összehaverkodni vagy akikkel ma is tartom a kapcsolatot valamilyen szinten.
    Volt közben 7 év Vindictus meg pár év vegyes MMO játszás is, Vindi után konkrétan messziről kerülöm őket ha lehet.

    Nem csak magyarokat de pláne őket, amikor képesek egy egyértelműen angol partiba/közösségbe magyarul pofázni meg fröcsögni a baromságot azt ha szólsz nekik te vagy elküldve a fenébe. :U
    Nem tudom rendesen megmagyarázni de van 1 tipikus viselkedés formája elég sokuknak ami nekem nagyon nem bejövős és most enyhén fogalmaztam.

    Vindiben is 1 magyar klánom volt annyi év alatt, hát valahogy nekem az nem hiányzik.
    Állandó piszkálódás, okoskodás kb bicska nyitogató volt az egész társaság. 'ja és 1 bugnak köszönhetően ki se tudtam lépni több hónapig, kellemes volt :W '

    Érdekes de az a kevés magyar haverom aki van játékokból meg innen-onnan, ugyan így vélekednek erről és nem keresik a többi magyar társaságát ha lehet.

    Persze vannak jó fejek nagy néha de én már nem fogok keresgélni a sok idegesítő közt inkább.
    Külföldiekkel/angol nyelvezetű klánokkal több szerencsém volt eddig minden játékban, napi szinten is több külföldi haverral dumálok mint magyarral. :) 'azért olyan a magyar helyesírásom amilyen :DDD '

    [ Szerkesztve ]

  • Kasya

    nagyúr

    válasz westlake #138 üzenetére

    Sztereotipia. Lengyel suttyók se épp kellemesek (mert ugy tudnak ragelni, ha rájuk az 5 perc), de a franciákat is 6 láb mélyre tenném. Ettol még meglehet találni a rendes tarsasagot minden nemzetnel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák