Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz Ellia #1311 üzenetére

    4. Guardian boss. Valami nagy gyik. Ezen elakadtam gunlancerrel es bardal is. Mire rangebe erek gyakran mar kaptam is egy pofont, ami vitte a HP-m nagy reszet. Ez mar olyan boss, amit be kell tanulni, de napi ket pugos try nem eleg. Itt mar nincsenek red zone-ok. Szerintem a tobbseget nem is erdekli annyira, hogy netes videokat nezzen hozza.

    Eleg fura stilusparositas ez a jatek, combat mechanic, ami szerintem sokaknak nem fekszik. Ez azoknak valo, akiknek bejonnek a dark soul stilusu jatekok, vagyis ahol nagyon keves szemelyi hiba megengedett es be kell talulni hogy felismerd a boss epp milyen tamadast fog inditani a kovetkezo masodpercben… majd fenntartani a fokusz eleg sokaig, repetitiven ismetelve egy mintat. Nekem ez nem jon be. Tul sok animacio lockos, nem megszakithato, a boss mozgasahoz kepest a player olyan mint a csiga. Raadasul hiaba van party, sot esetleg tankfele class, random agro van. Emellett a legtobb class glass cannon, vagy csak glass, cannon nelkul. Egy diablo parositva dark soullal, csak a classok kevesbbe atgondoltak. Emiatt is lett szamuzve a klasszikus tank, dd, healer felallas, nincs selfheal, limitalt a mozgas es a potihasznalat.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák