Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skizz

    addikt

    válasz s7ry #5401 üzenetére

    Mindenekelőtt, nekem egy ~18négyzetméteres szobám van, a téma elején le volt írva, hogy 20-25 nm alatt nem ajánlják a hangfalat, mert nem hozza az elvárt teljesítményt. Ezt mennyire kell komolyan venni?

    Semennyire.

    Aztán: nekem egy Soundlaster Audigy SE kártyám van, szerintetek kéne venni ehhez egy jobbat? Kipróbáltam egyik ismerősömnél a fejhallgatómat (Reloop RHP-10), neki egy 16ezres Audigy hangkarija van, és sok különbség igazából nem volt a 2 kártya között.

    Illene benevezned minimum egy jobbfajta Audigyra, de inkabb egy Xfi (gamer, music) vagy xonar dx hangkartyara.

    Végül, de nem utolsósorban: Én egy olyan lakásban lakom, ami 2szintes (én a fölső szinten vagyok). Alattunk vannak szomszédok, és eddig nem nagyon szóltak a hangerő miatt, pedig én szeretem jó hangosan hallgatni a zenét,bár nem egy z-5500 szintű hangfallal, az igaz. Mellettünk van még szomszéd, de ők nagyon ritkán vannak otthon. Tehát szerintem max anyuékat zavarnám, ha nagyon dübörögne a zene, a kérdésem az lenne hogy lehet-e élvezni ezen a zenét kis hangerőn is, ill megéri-e nekem egy ilyen szintű hangfalrendszert venni? (A pakliban persze benne van az is, hogy egyszer elköltözünk innen egy családi házba..)

    A duborges mindenkeppen idegelni fogja oket, mert a tobbi komplett 5.1-el ellentetben ennek a hangcuccnak a melye nem valik erotlen trutyiva alacsony hangeron, nagyon levenni a melyet pedig barbarsag 25 centis tb membrannal... akkor inkabb nevezz be egy kisebb rendszerbe, vagy allits ossze egy sajat rendszert erositovel, aminek nem tul eros a melye de torzitas mentesen tudod kuldeni neki a hangerot.

  • Turbolada II

    őstag

    válasz s7ry #5401 üzenetére

    Logitech X-530???

    "A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

Új hozzászólás Aktív témák