Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bijoue

    csendes tag

    válasz #72042496 #276 üzenetére

    2db Audigy 2 ZS új hangkártyát próbáltam,egyikkel sem szólt SPDIF kimeneten.
    A Logitech Z-5500, asztali DVD-vel szól coax bemeneten,optikaival is.Szerintem csak a beállításoknál lehet valami elrontva.A kábelek is cserélve lettek,amugy ugyanaz a kábel az asztali Yamada 6600-al kitűnően működik,tehát a kábel is jó.
    Az egyik felén monó-jack,a másik felén RCA alj, fémből készült gyári átalakítóból is 2 db-ot kipróbáltam.A lejátszó program vagy a creative Audigy 2 ZS beállításainál lehet valami rosszul szerintem,de már mindenféleképp próbáltam.Ezeket kéne még egyszer pontosítani részletesen leírva.Ha kérhetlek ebben mégegyszer átgondolnád hol lehet a probléma.
    Van még valami problémám:egy film lejátszása után is eléggé melegszik a szubwoferen a hűtőborda,ezért a háta mögé egy ventillátort tettem.Azt is észrevettem,hogy a centerhangszórója bizonyos idő után nem nagy hangerőnél
    is torzít,aztán megint normálisan szól.Zene lejátszásánál nem vettem észre,csak filmeknél.Köszi,hogy foglalkozol a problémámmal és segítesz.

Új hozzászólás Aktív témák