Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anjani182

    őstag

    válasz #18538752 #1171 üzenetére

    Ez a Yamaha rendszer mélynyomó nélkül elég karcsú lenne, szerintem felejtsd el, ha csak ennyid van rá... ha nem, akkor vegyél hozzá egy mélynyomót, de akkor má ott vagy, hogy 2x annyi, mint a Z-5500, nem egy kategória, de kizárt, hogy 2x annyit is tudna...sőt.... :C másrészt zenére nem valami jó a házimozierősítő!

    Én elégedett voltam/vagyok az Audigy4-el, és ezért váltottam Z-5500-ra, mert minek vennék egy kicsit drágább ''épített'' cuccot, amikor az meg zsákbamacska... kitudja, hogy szól :F :R

    [Szerkesztve]

    Forever and ever, let's make this last forever.

  • Deluxe00

    senior tag

    válasz #18538752 #1171 üzenetére

    Szia!
    Igen hát a külön komponensekböl összerakott rendszer, ha már nekiáll az ember nem érdemel meg spórolást!
    Az ilyen egybe rendszerekröl a következö tapasztalatom van!Hallottam Sonyt, LG-t Samsungot!Mozira jó mert erős, meg tudja a formátumokat, de zenére még mindig jobb egy z-5500!
    Igazából a z-5500nél lényegesen komolyabb rendszert akkor lehet épiteni, amikor már az erösitö kb kétszer annnyiba kerül mint a z-5500 maga, szóval elgondolkodtató!
    150-200.000 ftból én nem biztos h nekiállnék 5.1 rendszert épiteni különálló egységekböl :F
    Mert ugye nem elég a hangfalakra meg erösitöre gondolni...hangszorókábel, analóg, digitális interconnectek, dvd, cd lejátszó, adott esetben külsö DAC...szóval ez nagyon pénzigényes!
    Eddigi tapasztalataim szerint, amikor a fennt leírt komponensek(külsö DAC-ot leszámitva) kb 180-190-200.000 ft körül kóstálnak hangfalakkal erösitövel együtt, akkor tud úgy szólni mint a z-5500!
    Jól meg kell gondolni!Én lehet gyüjtenék még a helyedben, és aztán néznék körbe!
    Másik lehetöség meg a z-5500!:)

Új hozzászólás Aktív témák