Új hozzászólás Aktív témák

  • Henryk

    aktív tag

    ÁÁÁ Ez valami brutális milyen erő van ebben a kis dobozban! :Y
    Most hogy a gari miatt le kellett bontani a falról és becsomagolni gondoltam kiviszem a telekre... :DDD van kint egy hifi autós hangfalakkal, meg egy SAL autós mélyláda, amin szoktam nyomatni ott a zenét, ami a csövön kifér. Namost kicuccoltam a Z-5500-at, nem hittem volna hogy ezek a kis hangszórók esetleg megközelítik a kinti berendezés hangerejét, a mélyre számítottam hogy hozza azt a szintet.
    a kinti 3/4 után már csak püffön, recseg, a Logi viszont szépen nyomta, így adtam rá kakaót még és felnyomtam Boost 11es fokozatig, meg 10esre a Bass-t :D :D :D hát igencsak elcsodálkoztam
    Olyat szólt.. :Y remegett alattam a padló, a gyomromban éreztem a mélyet, az egész házon lehetett érezni kintről hogy rezeg, még a pincében is. olyan huzatot csinált a mély hogy a gatyaszárat verte a lábamhoz. :D ahogy elnéztem legalább 5 centis kitérése volt munka közben. :Y dolgoztak a kicsik is rendesen, és sokkal szebb hangjuk volt, vagy 100 méterre a háztól is tisztán lehetett hallani nyitott ablaknál, ez gondolom a magasabb hangtartományuk miatt. és mindezt egy kis mp3 lejátszóról művelte, aminél az itthoni X-FI 2x hangosabb. vagy 3 órát járt így boost 11en max méllyel, nagyon jól bírta, bár szétszedéskor megégette a kezem a borda a hátán. :B
    viszont most gariztatás miatt adok pár hét pihenőt a szomszédoknak. majdcsak kibírom valahogy :( :O

Új hozzászólás Aktív témák