Új hozzászólás Aktív témák

  • Vertigo

    aktív tag

    Nah igaz azt irtam, hogy egy darabig nem irok be ide, de ugy latom egyelore pihen a dezinformacios propaganda, es vannak ertelmes hozzaszolasok is, ugyhogy beirom, hogy nalam sem javult a helyzet a korabbiakhoz kepest...

    Nekem anno analogon bugott (PC+DVD van rakotve, elobbi analog, utobbi digi coax -on), az analogon a bugas megszunt, mikor egy izolatort kotottem be az antennaba (rakoczi ter 1. 2500huf), illetve hangerotol fuggelten halk bugas nalam is tapasztalhato a melynyomon, ami szerencsere olyan minimalis, hogy mindennek le kell kapcsolnom a hangjat, es odatennem a fulem, hogy halljam...

    Ezeken kivul nalam is hallani a pattanasokat, olyan kivetellel, hogy neha vagy 1-1 bazi nagy pattanas is, amit nem tudok semmifele berendezes ki-be kapcsoilasahoz kotni, szoval ugy tunik magatol, hangerotol fuggetlenul egy bazinagy kondi kisul benne...

    Szereztem mar be zavarszuros elosztot is, de pont ugyan ugy mint elotte minden vacak behallatszott a villanykapcsolotol kezdve a huton at minden, nem beszelve, hogy a misztikus pukkanas is megmaradt...

    Napokban felhivom a logi kepviseletet, hogy most akkor minden darab ilyan sz@r, vagy csak ami magyarorszagra jott, es hogy hozza lehet e jutni epkezlab darabhoz, vagy kezdjem el kiverni a kereskedobol a penzt?!? :(

Új hozzászólás Aktív témák