Új hozzászólás Aktív témák

  • drake93hun

    újonc

    Üdv az olvasóknak :D

    Kicsit hosszúra sikerült, de ha érdekel a fülesed kasi élettartama akkor olvasd el ;)

    Még egy tippet adok a G930 gazdáknak: Mielőtt töltögetnéd random az aksit, csináld azt hogy lemeríted majdnem teljesen vagy akár teljesen, tehát hogy csipogjon hogy kevesebb min egy óra van hátra és utána tedd fel 1 egész éjjeles töltésre, ne USB porton át hanem konnektorosan egy adapterrel, ne a saját kábelével hanem pl okostelefonossal, ugy gyorsabb. Ezt egyik tanárom javasolta hogy csináljam meg 3szor hogy had szokja az aksi a töltést, és jelentem k*rva jól müködött, megcsináltam háromszor, azóta 7.1ben multkor másfél órán át csipogott a film alatt hogy kevesebb mint 1 óra van hátra, aztán vége lett a filmnek 22 percet irt ki és benyomtam neki zenét, ugy már 2 óra volt hátra :D de a lényeg hogy fel fog nektek is tűnni hogy a harmadik töltés után már sokkal tovább birja. Legelőször otthon 2 órát nyomtam neki aksiról és már tölteni kellett mert le akart merülni COD4 közben, de a 7végén pedig simán birta 7 órát is, mert ugye a füles attól függ hogy meddig birja mennyire használod ki a 7.1 hangzását. Ha ezt a lemeritős töltőset eljátszottad 3szor akkor utána bármikor tőtikélheted, de ha nem használod a füles sokáig akkor javaslom a konnektoros töltést mert hamarabb feltölti.

    Ha kérdésetek van kérdezzetek nyugodtan.

Új hozzászólás Aktív témák