Új hozzászólás Aktív témák

  • xjj

    csendes tag

    Sziasztok!

    Minap vettem egy ilyen webcamet, és őszintén szólva nem vagyok elájulva tőle, ahhoz képest h milyen sok jót olvastam róla előzőleg, valahogy én nem érzem olyan jónak a kép minőségét.

    Bár ez lenne a legnagyobb gondom. A gondok ott kezdődtek, hogy a Logitech saját szoftvere az LWS indításkor képes azt böfizni, hogy "Incompatible webcam detected". Ezt teszi a 2.51-es és a 2.40-es verzió is (utóbbit eleve azért próbáltam ki, mert azt írták, hogy az jobb a C920-hoz; ja és ugye Win7-et használok). Ettől függetlenül a szoftver felmegy, a kamerát tudom is használni, viszont a zoomot egyáltalán nem hajlandó működtetni. Ez rendkívül dühítő, mert ez lenne számomra a kamera egyik legfontosabb tulajdonsága (nem, a "tedd közelebb a kamerát a cucchoz" nem megoldás).

    Órákon át túrtam a netet megoldás után, de semmi, és úgy fest, hogy a logitech tech supportja is a nullával egyenlő (találtam egy bejegyzést hasonló panaszról 3 hónapja, szóra se méltatták). :W

    Ha valakinek van bármi tapasztalata, ötlete, nagyon sokat segítene vele, eleve a járvány miatt vettem, otthoni munkára...

    J

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák