Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BigBlackDog

    veterán

    válasz z123456789 #62811 üzenetére

    "...öregszik..."

    Kíváncsi vagyok, hogy mikor lesz téma pl. az egészségmegőrzés, klimax meg a hüvelygomba. Én mondjuk még fiatalnak érzem magam, de nem szólok bele, tisztelem az öregeket. ;]

    De, hogy normális dologról is legyen szó, írnék néhány tapasztalatot a szélvédőkarcokkal kapcsolatban. Szóval nem sokkal később a Civic megvétele után át is töröltem a szélvédőt RainX-el. Kb. néhány hétig éreztem a hatását, aztán kezdett gyengülni. Viszont az utóbbi, melegebb, szárazabb időben egyre feltűnőbbé vált néhány ablaktörlő lapát által okozott karc. És mintha hónapról-hónapra egyre több és durvább lett volna a helyzet. Mivel nem emlékeztem, hogy korábban láttam volna őket, kezdtem már magamat lebszni, hogy nem tudok rá vigyázni, de nem értettem a dolgot. Nem használtam szárazon és nem emlékszem rá, hogy bármi szemcsés dolog került volna a szélvédő azon részére, ahol a karcokat látom. Ma reggel kapott gyorsan egy adag RainX-et és úgy tűnik, hogy visszaállt a rend; munkába menet egyszer sem akadt meg a szemem a karcokon, jól láthatóan enyhültek.

Új hozzászólás Aktív témák