Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szőröscica

    addikt

    válasz stickermajom #23150 üzenetére

    Persze. Hetente többször is. Túl jól emlékszem rá, hogy milyen tetszőleges számra beállítani a tempomatot, majd csendben és nyugalomban elautózni 3000km-t. Az E39-cel még a dugóban araszolni is szerettem, elhúztam a tetőablakot, felhangosítottam a zenét és tojtam a világra.

    Nem ereszt az emléke, és a mostani kezdi velem megutáltatni az autózást. Megcsináltatom, aztán viszonylag hamar megválok tőle, mert már nem állapot, hogy én aki aztán tényleg remegtem már azért is, hogy 5km-re elguruljak, most azért nem ugrom haza sörözni a családdal + erdélyi rokonsággal (akiket már rég nem láttam) holnap este Miskolcra, mert nincs kedvem ezzel a foshalommal menni.

    Nyilván bukó lesz átülni egy 39-esbe, de ennek a várható költségeivel legalább tisztában vagyok, egy E60-at nem vállalnék be lakástörlesztés mellett jelenleg. Ha egy 250k körül futott E39-et kifognék, abba beleborítanék pár százezret, kapna egy felújított wandlert, új tankszivattyút, minden gumi és műanyagcsövet kicserélnék gyári újra, plusz egyéb kopott dolgokat, és tudnám, hogy még legalább 150 ezer km-re tuti autóm van.

Új hozzászólás Aktív témák