Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz tboy93 #220267 üzenetére

    35 de mint az újak(több minden velünk jött akkor már alapon az ár is változott), molnarpeter sehol semmi és nem ráérős mert napi ingázás + 25.-én utazunk szóval a kocsi ASAP vissza kell álljon a napi használatba. Holnap jönnek a Nexen 4 évszakosok aztán gumizás és megy futóműveshez, hogy ránézzenek. Először az a Jazz FB-ben agyon istenített Pastrana Travist kerestem de egy van felnije válaszon kívül se az ár se a mikor és hol kérdésekre nem válaszolt, azóta sem. :DDD

    boldi a mostaniak (Nippon szett) is 40-es volt (6jx15) és vígan volt hely mellettük. :K Szerintem nyáron lövök egy szettet abból az OZ-ból az egyik Nippon meg marad teljes értékű tartaléknak a virsli helyett.

    Kicsit rohangálósabb napra sikeredett mint terveztem a céges dízel trakeszből is kijártunk egy jó féltankot az M0-áson. :DDD :DDD

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák