Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qtya123

    őstag

    válasz Szada85 #204233 üzenetére

    Az tény, hogy a lefingott prémiumban ülő bikanyak türhőknek fel kell kötni a gatyájukat, mert ami állatságokat régebben általában inkább ők csináltak, azt ma már lazán megteszi bármelyik kiégett családapa, önérzetes csaj vagy véresszájú nyugdíjas is a forgalomban. :DDD

    Szintet kell lépni, hogy ők lehessenek a majd én megmutatom emberek továbbra is, mert egy bűntiféket már bármely jámborfejű makimajom is odavág lassan mindenkinek...

    Múltkor én is megyek át a zebrán (nem lámpás), körülnézek, tőlem kb pár méterre áll ki egy nyanya egy Swiftel, pont indul felém. A zebra felét elhagytam mikor odaér, erre nem megáll, hanem dudál egyet, kikerül és indulatosan karattyol valamit.

    Szerencsére nem állt meg, mert az első pár másodpercnél nagyon impulzív vagyok és az ösztön azonnal azt vezérelte a fejembe, hogy Istenem csak állj meg, beköpök a lehúzott ablakodon és röhögve azt mondom, hogy kovidos vagyok te büdös k... Így csak bemutattam neki.
    De azért kemény, hogy már a nyuggerek között is van ilyen, aki inkább kikerül a zebrán és nem a bambaságból, hanem szándékosan, hiszen ő haladni akar.

    Paxker31: Akár az is szóba jöhet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák