Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #89309696

    törölt tag

    válasz MasterMark #150270 üzenetére

    A Km spirál mellett látok egy csavart, szerintem az a betöltő. De az a legtetején van, az nem szintretöltős csavar ha tényleg az a betöltő.
    Valamit magyaráztak a féltengely mögött, ott még nem néztem meg. De azt a kézisre mondták. Alá kell feküdnöm még egyszer.
    Amúgy itt is közös az olaj a difivel? Az automata olaja nem hígabb a hajtóműolajoknál?

    Ha annyira kevés az olaj, hogy levegő is kerül bele akkor szar lesz a nyomás. De valószínűbb, hogy vagy annyira régi eltolódott a viszkozitása vagy valaki már mukucsolt bele rossz olajat vagy annyira olajsaras hogy azért nincs nyomás.
    Előbb jobban utána kell járnom, addig nem akarom szétszedni. Viszont ha meg csak apró baja van akkor kár lenne szétpusztulni hagyni.

    Motorolaj is kicsit necces téma, a kéziköny felsorolja kb. az összes létező viszkozitást úgyhogy az nem segített, vettem bele 5W30 Elf-et ami a Meganeba is megy. Viszont sokan azt írják, hogy 10W40 kellett volna, mert a híg szar ennek a motornak. Pedig a kézikönyv még 0W30-at is felsorol...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák