Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • varmi2

    nagyúr

    válasz trek81 #78665 üzenetére

    Igen, ebben teljsen igazad van. Én is végig bányásztam 2017-től az eth végéig, megállás nélkül, akkor is mikor nem érte meg, mert az eth 80$- ért. Ez így működött végig az eth túrásnál. De eth után már nem, mert az összes többi bányászható coin-nak semm más értelme nincs. Tehát nem fog felmenni az ára, hanem esni fog, mert minden bányász el akarja adni, venni meg senki, hiszen minek? ÉS ott vannak a méregdrágán vett kártyák, amiknek egy rész 0-n van, egy rész még mindig bukóban van. És elfog jönni azaz idő, mikor eladni sem lehet majd normális áron.
    A pow(vga) az nem örökké tartó állapot. Sosem volt az. Az eth előtti időkben, a vga bányának két időszaka volt, amikor a btc elérte ezt a szintet, és amikot az ltc(bár ez nem biztos), de hamar túlléptek ezen a korszakon, és jöttek az asic gépek. Az eth az egyetlen coin, ami sok éven keresztül túrható volt vga-val. Szerintem az összes többi coin, az felesleges, mert semmire nem mész vele, márpedig, ha ez így van, akkor nem fog felmenni az ára az eth közzelébe sem, nem hogy a szintjére. Ekkor meg rigenként kapsz napi 1-2$ hasznot, jó esetben!
    Bár a pow a crypto ősannya, és ez nem megmásítható. De van más, ami jóval jövedelmezőbb befektetés crypton belül. Gyakorlatilag 0 áram fogyasztással.

    Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

Új hozzászólás Aktív témák