Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bajnokpityu

    félisten

    válasz mZoleee #42410 üzenetére

    jó táp egyébként, a fogyimérő nélkül is megéri. 750eset nemrég alza akciózta. annyiba került, mint a fogyimérő nélkül, kikapcsolhatatlanul félpassziv verzió, ugyanúgy sok év garival.

    miért 50%, 40%on is nevetve lehűtené a ventije.

    eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

  • Shkiz0

    nagyúr

    válasz mZoleee #42410 üzenetére

    Egy fali mérő még mindig olcsóbb :P
    Az desktop gépbe amúgy is Corsair volt (HX520) ami lehúzott nálam jó pár évet, és kiszolgált pár konfigot, de amikor megvettem a Vega64-et elérkezettnek láttam az időt, hogy lecseréljem.
    Akkor már javában érződött a bányászláz hatása, és nem nagyon volt miből válogatni, és ez volt akkor elérhető, viszonylag jó áron, így ez maradt. Szkeptikus voltam amúgy, hogy használható lesz valamire, de fali fogyasztásmérővel is megnéztem, és meglepő de pontos. Igaz normál esetben kb 10K a felára az "i" változatoknak, a nem mérős társaihoz képest így ezért mondtam, hogy olcsóbb egy fali fogyasztásmérő.
    A Rig esetén meg a véletlen műve, hogy szintén RMi lett, mert beleakadtam ebbe a 850-es darabba 35k-ért, igaz amcsi garis, de mivel számtalan nagykerrel állok kapcsolatban, nem jelent hátrányt, ugyanis bizóba bármelyik szívesen elküldi garizni ha probléma lenne.

    Más. Nem tudom, hogy a 11.2 számlájára írható, vagy a csillagok állása okozta, de érdekes a jelenség.
    A képen a GPU1 a "gyengébbik" kártya amin a ram csak 1985Mhz-en megy.
    Eddig ez volt a gyengébb 0.3-0.4Mh/s-el, most meg érdekes alacsonyabb órajel mellett sokkal jobban teljesít :D
    Mind a két kártyán azonos a bios, azonos feszek vannak belőve, egyedül ez a 15MHz-es memória órajelben van eltérés, ennek ellenére most így néz ki a dolog.
    Ötletek? :D

    (#42411) bajnokpityu
    40%-ra állítottam be, mivel az a legalacsonyabb ami megadható, így 24 fokos :)

    [ Szerkesztve ]

    Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

Új hozzászólás Aktív témák