Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LógaGéza

    addikt

    válasz Danex #36768 üzenetére

    Azért ez nem feltétlen igaz, Cryptonight algók akár még CPUn is mehetnek jól :)
    Az más kérdés, hogy ár/értékben jobban jár ha VGAval indul neki.

    "Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

  • st3v3np3t3r

    veterán

    LOGOUT blog (1)

    válasz Danex #36768 üzenetére

    inkább nem értetted mire céloztam az utolsó mondattal...

    nagyjából értem a dolgokat, nem állítottam hogy profi vagyok benne,1)

    2) mint írtam kísérleti jelleggel orientálódok jelenleg a CPU-s bányászat felé...pusztán kíváncsiságból,hisz ugye felugrott a hír hogy ez meg az oldal látogatáskor bányászik. mivel ezzel BTC-t nem lehet, leginkább arra vagyok kíváncsi hogy 1 adott userből mennyi hasznot(csúnyaszám,csúnyaszám), profitot(hú,ez is csúnyaszám)... támogatást tudnak kipréselni,mondjuk 2-3óra alatt... illetve mennyi idő alatt lehet x ¢-et(esetemben forintot) összekaparni.... már lassan 1 hónapja tesztelek...itthon is, meg melóban is, itthon van egy core2duo-s laptopom,a cégnél vagy egy DualCore meg egy i3+2*HD5450... jelenlegi állás alapján amit már tudok,hogy a i C2D T7200 max.28H/s-re képes, a i DC 20-21H/s-re(pedig modernebb és újabb), az i3 50H/s(4maggal), a HD5450 25-30H/s/db ... mind Normál feletti prioritáson Monero bányászással...1 hónap alatt szakasos kaparással 0.00026XMR-t kapart össze...1hónap alatt, az újabb tesztet ma csináltam,1perc alatt 0,000000097475XMR-t bányászott ki a procim Normál feletti prioritással MineGate-el... hm... a következő teszt a legkisebb prioritással fogom kipróbálni...

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák