Új hozzászólás Aktív témák

  • Frozen

    őstag

    válasz Attix82 #78093 üzenetére

    nem vitázok nekem ennyit vett fel a falból mérve,amit írtam és linkeltem.
    Az lhr kártyákon limitálva van a bányászat és többet is fogyasztanak, az hogy kevesebbet ír a miner és a falból többet fogyaszt az azért lehetséges mert nincs megtörve rendesen az lhr és maga a softwer is gondolom valamilyen algoritmusokat futtat le ,hogy valamilyen szinten megkerülje részben így össze vissza ugrálhat akár a fogyasztás is. Ezeknél a kártyáknál már nincs az mint a sima 3070 esnél,hogy szépen belővőd ide meg oda mert egyszerűen az lhr miatt nem fog annyival menni áramból meg atomerőmű kell mellé. :W ezért nem is éri meg venni.
    Én 3500 euroba szépen eladtam a kártyáimat még tavaly, egy részéből vettem eth-t annyit amennyit a rendszer túrt volna kb 6 hó alatt. a maradék töke el van rakva az új generácios kártyákra. Természetesen csak akkor ha a pos megint tolják /csúszik. Ha pedig esetleg bejön akkor meg veszek majd eth-t egy jó árfolyamon :D

    [ Szerkesztve ]

    Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

Új hozzászólás Aktív témák