Új hozzászólás Aktív témák

  • siemenss65

    tag

    válasz PowerBuldog #33788 üzenetére

    Az a probléma, hogy a crypto tökéletesen bulvár kompatibilis téma lett. Nem hiszed el, ennyit kereshettél volna ha, felrobbant, bezuhant, kilőtt, letarolt, vérfürdő, akármi.
    Pontosabban mindig is bulvár kompatibilis volt, de a 20ezer dollár körüli árfolyam átszakított egy gátat. Az idealizált mass adoption helyett, -amikor mindenki edukálja magát-egymást a blokklánc, meg ugye ma már a smart konrakt technológiáról- jelenleg is beáramlik óriási mennyiségű olyan új érdeklődő, aki rossz esetben nemhogy nem az edukációval kezdi, hanem egyből észt oszt. Egyáltalán nem vagyok pesszimista, szerintem még gyakorlatilag az összes coin olyan termék, ami az életciklusának az elején jár és pont emiatt fantasztikus dolgok kelnek majd életre belőlük, de pesszimista vagyok abban az értelemben, hogy a mass adoption csatornákat kik és hogyan fogják gondozni-kezelni-formálni. Ezért jó Variance Csabi kezdeményezése például. Bárcsak mindenki oda csatornázódna be először. Ő csak egy példa, a lényeg hogy ne a blikkből kezdjen neki valaki.

Új hozzászólás Aktív témák