Új hozzászólás Aktív témák

  • andromedae

    tag

    Sziasztok!

    Tudnatok segiteni?

    Az ethereum wallet programban a keystore fajl a penztarcam amit barhova vihetek, barmikor betolthetem egy masik gepen is?

    Melyik oldal a legjobban ajanlott? Most xrp-t szeretnek venni.

    A coinbase nekem nem mukodik, befizettem probakent 10 eurot utalva, azt irja minden oke, de mikor probalok vasarlni mar azt irja hogy nincs ervenyes fizetesi modom. Mindenkepp bankkartyat kell megadni neki?

    Az etoro-t hasznalom most, de sajnos allandoan allitani kell a profit limitet mert onkenyesen valt. Mert lehet a hagyomanyos reszvenyekhez kepest itt tobb 100% hozam is lehet. Pl xrp-nel elertem 100$ profitot erre atvaltotta, es mire eszrevettem mar joval kevesebb xrp-t tudtam vasarolni belole. Tehat lehet 1 ev mulva szeretnem csak visszavaltani.

    Bitpanda regisztraciojan a mobilos azonositas nem mukodik, napok ota nem sikerult hogy valaki beleszoljon mikor lepereg a visszaszamlalo.

    Gatehub, nem kuld kodot a telefonra, igy nem tudom folytatni az azonositast.

    Kraken, talan itt is napokat kell varni egy depozitra.

    Szoval van valami konnyen gyorsan egyszeruen hasznalhato megbizhato oldal ahol vasarolok ethereumot vagy xrp-t. Elrakom es varok?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák