Új hozzászólás Aktív témák

  • jrhudson

    újonc

    AZ IT SZOLGÁLTATÁSOK TERÜLETÉN VEZETŐ POZÍCIÓT BETÖLTŐ VÁLLALAT. BUDAPESTI SZOLGÁLTATÓ KÖZPONTJÁBA KERESÜNK MUNKATÁRSAT AZ ALÁBBI MUNKAKÖRBE:

    LINUX RENDSZERADMINISZTRÁTOR

    Feladatok:

    - Hálózatok és UNIX/Linux rendszerek felépítése és üzemeltetése
    - Részvétel projektekben és új technológiák bevezetésében
    - Rendszerfolyamatok kidolgozása és továbbfejlesztése
    - Budapesti központból második szintű támogatás nyújtása nemzetközi ügyfelek részére
    - Folyamatok standardizálása, automatizálása

    Elvárások:

    - Felsőfokú szakirányú végzettség
    - Minimum 2-3 év szakmai tapasztalat
    - Aktív NÉMET és ANGOL nyelvtudás
    - UNIX/Linux rendszerek ismerete
    - Fejlett hálózati ismeretek
    - Alapvető szkriptelési ismeretek
    - Kiváló kommunikációs készség
    - Proaktív, eredményorientált személyiség
    - ITIL ismeret előnyt jelent

    Munkavégzés helye: Budapest

    Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a reka.juhasz@hudson.com e-mail címre vagy érdeklődjön a 06 1 430 5416 telefonszámon.