Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz Frawly #18235 üzenetére

    Hát akit említettem az kb. élőhalott annyit melózik (nem korona miatt, hanem amúgy is). Persze elismerem, hogy a többségnek lenne lehetősége, de ők is úgy vannak vele, hogy nem ez érdekli őket, hanem mondjuk a szék faragás. :D Nem lehet mindenki kocka...

    Régen közel sem volt ennyi felhasználó, és a gépek sem voltak olcsóak. Aki megvette őket, az jó okkal tette. Feltéve, hogy a régen mondjuk 50 év távlata. Teljesen más egy ilyen felhasználói kör, mint a mostani átlag. De akár érvelhetnék azzal is a GUI mellett, hogy egy kép többet mond ezer szónál, de azért az egy kicsit sarkítás lenne.

    Igazából nem tudom, hogy mi vagyok, valahol a mérnök és a kutató között. Tanultam vegyipari dolgokat, orvosi dolgokat, élelmiszeres dolgokat, meg önképzéssel felszedtem magamra egy jókora informatikai tudást is az elmúlt 20 évben. Szeretek tanulni, de elfogadom, hogy a többség nem ilyen. Én sem mindig szerettem.

    Nyugi, nem okoznak gondot az alapok, a többségével már eléggé képben vagyok pár éve.

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák