Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frawly

    veterán

    válasz Apollyon #18042 üzenetére

    Sokáig én is azért használtam a qBittorrentet, mert az tudta a legtöbbet. Nem annyit, mint a windowsos uTorrent, de azért még megközelítette tudásban. Régen az extra feature-ök fontosak voltak, mert az nMagon nagy seedelő voltam, sok száz torrenttel, ment egész nap a visszaosztás.

    De mióta előfizettem prémiumra, meg elkezdtem inkább YouTube, Netflix, stb. nézni, meg windowsozás helyett linuxozni, fokozatosan a minimumra esett vissza a torrentezés. Ezért már a funkciók sem kellenek annyira. Persze, le-le csúszik 1-2 zárt meg 1-2 public torrent, de már semmi komolyabb, vissza sem nagyon osztok (nMagon VIP-nak nem kell, public torrentnél meg van bőven seeder, bár ritkább anyagnál bent szoktam maradni seedelni, nem akarok genyó lenni). Ezért a szinttért nem tartok fel egy komplett Qt-s bloat GUI programot, főleg a memóriafogyasztása rettenet sokkoló, a cache-en kívül is rettenet sok memóriát fel bír zabálni, szinte mint egy böngésző. Meg függősége is elég sok volt.

    Már egy ideje át akartam állni rTorrentre, csak lusta voltam konfigfájlt szerkesztgetni. Persze fontolóra vettem én is a nox-ot meg a transmission CLI-t, de végül az rTorrent jött ki győztesnek, mert ettől minimalistább nincs, mármint olyan, ami használható is.

Új hozzászólás Aktív témák