Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Frawly #16570 üzenetére

    Ez a vakon gépelés nem menőség kérdése.

    Mondta a halál, hogy ti menők vagytok! :D Sőt! Én menőbb vagyok, mert két évig tanultam gépírni, ill tanították......de még halál profi elektromos írógépen, aminek a billencsei közé szorul az ujjad! Utáltuk, de a mamit szerettük, aki tanította, alibiztünk neki, ha jött valami ellenőrzés, amúgy mindig volt az osztályban pár birka, aki verte a billentyűket, így hallatszott, hogy csináljuk. :)

    egy technosznobnak tűnsz a Minteddel meg a terminálos inxi-s feketemágiáiddal, SSD-cikkes beállításaiddal

    Az nem semmi, ha én ekkora laikummal a tarsolyomban technosznobnak tűnök! :DDD

    Qrva életba, 2 hónap alatt a 3. egerem lett kampeca, a mobilnet is b*szakszik! :(( B+, nesze neked technosznob!

    (#16571) Aweriot

    Viccen kívül kérdem, miért nem kérdeztél itt meg bennünket, megér-e ennyit az a székalátét? Sose nézel be az SSD-s topikba? Frawly ott az egyik processor de még én is be szoktam okoskodni. ;]

    [ Szerkesztve ]

    eladó Samsung 980 M.2 PCIe 3.0 NVMe SSD 1TB 0TB írás, samsung store vásárlás

  • zoltanz

    nagyúr

    válasz Frawly #16570 üzenetére

    Windows-zal ugyanúgy szenvedi kell, ha frissen akarod tartani. A szopó roller másik oldala: Linux-on, kevésbé fordul elő driver összeférhetetlenség, zárt 3rd party szoftver bugok, crash-ek stb. egyéb ismeretlen ok miatti anomáliák .
    Szóval ha beleteszel egy kis munkát, és türelmet a Linuxba az elején, később megtérül. Valamint lesz egy hasonlóan jó (jobb ;) ) OS-ed.

    [ Szerkesztve ]

    Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

Új hozzászólás Aktív témák