Új hozzászólás Aktív témák

  • F34R

    nagyúr

    válasz Rimuru #8981 üzenetére

    Nem szabaly csak arra tudsz irni hogy milyen layout-al es hova inditson. Legfeljebb van olyan bspwm-en hogy sticky rules, bar azt nem tudom mire valo konkretan. Pont ezek hianya miatt maradtam meg mindig hlwm-en.

    (#8982) spammer

    A strachpad az a tiled layout-ra rarak egy floated elrendezest. Nagyjabol ennyi a tortenet.
    hlwm-nel annyi a szitu, hogy a framet elrejted, de bennemarad az alkalmazas vagy terminal.
    Ezt eppen elrejted ha elengeded a framet, vagy pedig elohozod ha ujra felosztod.
    Sajnos nem tud floated elrendezest, csak hozza hasonlot a herbstluftwm, es amennyir ez nem mukodik jol sajnos alapertelmezi az osszes kiterjesztett asztalra, blee.
    Viszont van olyan hogy elore elmentett elrendezest akarmikor be tudod toleni, vagy esetleg tobb profilbol epitekezni. Ezekre nekem meg sosem volt szuksegem, mert mindig mast csinalok mint amit kellene :P

    (#8983) Apollyon

    githubon ajanlom figyelmedbe a commitokat. es tobbet erne ha elfelejtened az i3status-t :D
    dehogyis, kevered. A sway az egy wayland kompatibilis i3 fork. Ezert jok az i3-bol athozott konfigok mert az osszes feature megegyezik vele.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák