Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Frawly #16114 üzenetére

    Hasonlóképp gondolom.
    Korábban én is hagytam inkább a fenébe update-ek után a dóz beállításait, tekintve hogy nagyrészt én is játékra használom otthon.
    Azonban már ofiszoznom is kell, pl. excel makrók, és a dóznak a hülyeségei nem frankók. Meg játék indításakor is beleugat az xbox vagy mi, illetve most már nem. Animációkat is kikapcsoltam.
    Sokkal csupaszabb amúgy így a dóz, kár hogy nem jutottam hozzá enterprise kulcshoz, az még jobb lenne.

    A kérdést meg azért tettem fel ebben a topikban, mert itt megszokott, barátságosabb a légkör. Abban a bizonyos másik topikban elég sok a valláskárosult, és inkább jobb a dologra magamtól rájönni, mintsem elfogult véleményekre építsek.

    Btw nálam is linux az elsődleges, csak akkor dózolok át, ha nagyon kell. Privát és pl. bankügyeket stb-t nem intézek rajta.

    Fura volt amúgy melóban is, amikor programokat Super+D billkombinációval akartam indítani (alá i3wm), és csak lerak mindent asztalra. :D

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák