Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #52931072

    törölt tag

    válasz MrBazsi #98112 üzenetére

    Ezzel most romba döntötted a világunkat. Egy 6-10-szer drágább oled tévének sokkal-sokkal szebb képe van a mi vacak led tévéinknél? Sírva dobálom ki ezek után az összeset és elkezdek spórolni egy igazán jó tévére. :W
    Viccet félre téve szerintem mind láttunk már oled tévét, csak én például nem adok érte fél meg egy misit, mert nekem bőven megfelel a az um-esek képminősége, és sokkal olcsóbban marha nagy tévéket lehet venni. Ami azt illeti, megállapítottam hogy az olcsó hagyományos ledek és az oledek között nincs semmi érdemleges. Szóval jelenleg az olcsók is tűrhető képminőséget nyújtanak, a következő lépcső meg egy oled. Ez van. Az igény és a pénztárca határozza meg, hogy mit veszel. Mondjuk 300-400-at tuti nem fizetnék ki semmilyen nano, q vagy hasonló túlárazott vacakért. Remélem még pár év és hasonló magasságból fikázhatják le a mi olcsó oledjeinket, azok akiknek még jobbra is futja majd! :DD

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz MrBazsi #98112 üzenetére

    Azt nem kétlem, hogy az OLED egy fokkal jobb, de a vizuális élményt tekintve szerintem ha az OLED-et 100 pontnak tekintjük, akkor ez mondjuk 90 pont szóval abszolút nem egy másik dimenzió és ez a különbség is főleg abból adódik hogy nincsenek bevilágítási hibák rajta. Cserébe az 3x annyiba kerül.

    Az a baj, hogy - ahogy a múltkor már írtam is - a boltokban szándékosan nem ugyanazok a demók futnak a különböző szériájú tévén. Te azt láthatod, hogy milyen álleejtő egy OLED -en futó demo, de azt nem hogy hogy nézne ki ugyanaz egy SXxx vagy UXxx tévén.

    Mondhatjuk azt is, hogy inkább a demo adja el a tévét mint a maga a tévé. Ha egymás mellé lenne téve egy ilyen UM szériás tévé, meg egy OLED és ugyanazt a demot futtatnák, nem sokan választanák azt többszörös áron. Az OLED luxuskategória és ott nem arányos a felár ahhoz képest amit kapsz.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák