Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz V8engines #97538 üzenetére

    Minden úgy van, ahogy beállítottam. Rejtély amúgy. :F- nincs rejtély, az általad korábban használt két képmód automatikusan állítja a háttérfényt ezért hiába állítod be egy bizonyos értékre következő alkalommal másik értéken lesz.

    "Eladó: X96 Max+ Amlogic box" - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

  • junior19

    senior tag

    válasz V8engines #97538 üzenetére

    "Beállítás az ajánlott Youtube videók alapján történt. PC (asztali gépen keresztül) a HDMI kábellel összekötve."

    Próbáld meg kihagyni a pc-ét, vagy a tévé youtube app-ját használva nézd meg a fényerő értéket, vagy töltsd le a leírás linkjéről az mp4-es verziót, azt szerintem az usb-ről le tudod játszani. S akkor mennyi a fényerő értéke. Ha akkor a középértéken( gyári alap), vagy annak a környékén a jó, akkor a pc videó kimenete és a tévé bemenete nem egy szintre van állítva, s azért kell 62-re emelned a fényerőt.
    [link] Itt van az MP4-es verzió linkje, ezt kicsomagolod, s benne lesznek külön a fájlok.

    Próbáld már ki azt egy pár napig, hogy nem váltogatsz a képmódok között. Szerintem akkor vált vissza valamiért, a leírásod alapján.
    Állítsd vissza a színházat, ahogy beállítottad, s csak a háttérfény értékét emeld nappal, vagy amikor fény van a helyiségben. Pár bekapcsolásig ne váltsál képmódot!!!
    Nekem 3 képmód van beállítva, a szakértőik(nálad haladó) és a színház. De csak egyet használok leginkább, s nem váltogatok a képmódok között, pláne nem állítgatok. Egyszer ha be van állítva, akkor utána már nem kell piszkálni a beállításokat, csak esetleg a háttérfény értéket változtatni.

    codec project

Új hozzászólás Aktív témák