Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • junior19

    senior tag

    válasz ramzess #97293 üzenetére

    Hali!
    Oldalakat lehetne írni, hogyan kell helyesen beállítani egy tévét. Szerintem itt sem hely, sem értelme nincs.
    Korábban írtam neked egy leírást, azt kell alapból megcsinálni. S azt szó szerint venni.
    A 30-35-ös háttérfény érték az természetesen sötét helyiségre értendő. Ha ti sötétben 80-as értéket használtok, az nem használ a szemeteknek sem, de a készülék is jobban van hajtva, így hamarabb fog fényerőt is veszíteni.
    Ha van környezeti fény, akkor természetesen magasabb háttérfény értékre van szükség, de ilyenkor a fekete szint(fényerő) és a fehér szint(kontraszt) is változik, ezt is ellenőrizni kell.
    Nem csak rád vonatkozik, mert nagyon sokan azt teszik, de több konkrétum kellene a segítségnyújtáshoz, mert az, hogy nem vagyok megelégedve, az nem információ. Így nem lehet semmit mondani, hogy mi változtassál.
    De ha leírnátok a használt képmódot, illetve a beállítások értékeit, a helyiség fényerejét, akkor már lehetne esetleg konkrét tanácsokat adni.
    Így amit megosztottál infót, én most is csak azt tudom írni, meg kell csinálni a leírás szerint a beállítást, s a helyiség fényviszonyaihoz állítani a háttérfényt. Ez kalibrálás nélkül a legpontosabb képet fogja adni. Ha finomítani szeretnéd, akkor kalibrálni kell, de az mérő és szoftver nélkül szinte lehetetlen.

    codec project

Új hozzászólás Aktív témák