Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sz.z.csicsi

    tag

    válasz BloodRay #8649 üzenetére

    Nem tudom mit próbálgattál többet,de 1 évig használtam a samut és mivel az LG amit kinéztem többet tud leírás szerint...nekem kurva s..r volt.Lehet a tv pont rossz volt mint itt írtátok többen,de a szervizes nem azt mondta.Nem vagyok elfogult samus ,de ha 1 évig nézel 1 tipust folyamatosan és oda raknak 1 másikat amit 1 héten keresztül teszteltem ugyanazok filmeken...itt javasolták minden kép javitó kikapcsolását(akkor minek?) és mégis a nyomába se ért.A 3D demója meg ugyanolyan volt..én azt hiszem amit látok nem amit mondanak.Az LG -n sima 2D-be mire megnéztem 1 filmet totál lefáradt a szemem.Apropó ...ha ilyen járatos vagy a dologban tudnál adni 1 emailt az LG-től hogy hova érdemes írni 1 levelet hogy bizonyítsák be hogy az LG nem ilyen .És ne az én pénzemen gyakorlatozzak mert most 30 napot kell várnom a pénzemre.Ha pedig van olyan szívesen kifizetem a tv árát mivel arra szántam.Még annak ellenére is hogy a képarány beállításai se szimpatikus a hangja sem na meg stb. Közel félmilláért olyan legyen a tv amilyennek kell.Szeretek ilyen leveleket írni van ahol sikerrel jártam vele.Ne értsd félre de ez mind a saját véleményem.Ha van Debreceni itt fent szívesen megnézném az övét hogy lássam a különbséget.Ja és min.55"-ról van szó.Nem szeretek úgy tévézni ha kinyújtom a lábam vigyázni kelljen hogy le ne verjem a tv-t! ;) :C

Új hozzászólás Aktív témák