Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stevenstyle

    senior tag

    válasz carex6 #52770 üzenetére

    TV akkor sem szabadna, hogy legyen... Csatorna váltás ide vagy oda a box-ból a bekapcsolás után konstans jön 720p-s vagy 1080i-s jel HDMI esetén ez csak beállítás kérdése (esetleg SD). Pont itt esik ki a TV, mivel nem az van, hogy csat váltáskor nem küld jelet a box majd ha megtörtént a váltás akkor megint küld és ez okozná a késleltetést a TV-n. Elvileg fixen kap egy jelet állandóan a TV (kvázi csak egy nagy megjelenítő a box-ra kötve), tehát a gyorsaságnak csak a Box-on kellene múlnia. Pontosabban azon, hogy egyrészt mennyi idő alatt vált frekit, majd dekódol vagy nem dekódol illetőleg, hogy SD vagy HD az adás.

    De javítsatok ki ha tévedek, kora reggel van nekem még nagyon :)

    Scart-nál meg az SD-HD difi alapból nem is játszik azért is tűnhet gyorsabbnak. Legalábbis az én box-om is a HD visszajelző LED is teljesen off ha a Scart csati játszik.

    [ Szerkesztve ]

  • cidalain

    veterán

    válasz carex6 #52770 üzenetére

    HofiZoli: ertem en, de a box celhardver, az gyorsan csinalja. Tapasztalatbol mondom 2 hettel ezelottig en is boxot hasznaltam.

    Carex: azon, hogy melyik madzaggal csatolod a boxot a tv-hez nem kellene mulnia semminek. Elkepzelni sem tudom nalad mi okozza. Nyilvan a tv a gyanus, de pont az nem lehet hisz pont semmit sem csinal akkor amikor a boxon csatornat valtunk. Tv szempontjabol az van hogy: jon a jel, jon a jel, jon a jel, hopsz masik jel jon.
    Neked melyik tipusu upc boxod van?

    Csak annyit tudok hozzatenni, hogy nekem a box csatornavaltas hdmi-vel tvre kotve azonnali volt: upc philips box, lb650 tv.

    Steven: en is pont ugyanigy gondolom.

    [ Szerkesztve ]

    >> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

Új hozzászólás Aktív témák