Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huncutka1029

    addikt

    válasz pjen #42768 üzenetére

    Ha a Laptopról akadás mentesen megy, a TV mediaplayerén meg akad, akkor valszleg a video feldolgozással van nehézsége a tv-nek.
    mivel a laptop klasszisokkal nagyobb háttér memóriával, és grafikai memóriával operál, jóval többet tud pufferelni mint a tv.
    Így a mikor a tv megakad, meg elfogy a szabad memória, a lapos még vígan megy.
    Értsétek meg, SAJNOS A SMART TV még mindig egy nagy parasztvakítás! És nem csak az LG, hanem minden gyártó terméke ilyen.
    És igen, símán tudnának jobbat, de akkor a következő évi modellt kire lehetne rásózni?
    Itt ugyanaz megy mint pl a mobiloknál.
    Mindig csak kicsit gyorsabb proci, kicsit nagyobb kijelző, kicsivel jobb felbontás, stb. Éppe azért, hogy úgy érezd, ez az ami a tiédből hiányzik, és le kell cserélned.
    Sajna ez a marketing, nincs ráhatásunk.
    Persze jöhet, megint, hogy "ez, természetesen, totális tévedés!"( bambano) ;]
    De sajna a fogyasztói társadalom így működik.....
    Én is megvettem 3 éve a "3Dsmartcinemascreen"-t, mert úgy éreztem nem tudok nélküle élni, "nímand" vagyok ha nekem nincsen ilyenem, azóta kb 10-15 alkalommal használtam összesen a smart részt.
    Vettem egy droidos sticket, mert már az is teljesértékű, és a LAN /DLNA lejátszásnál is odaver a tv mediaplayerének, de még az alsó közép kategóriás laposokkal is felveszi a versenyt....
    Ettől függetlenül engem is bosszant, ez a buta-okos tévé dolog, mert nem erre számít az ember, amikor kiköhögi a súlyos ezreket érte. Dehát, ahogy Tapsi Hapsi mondta:
    -"Ez van srácok..." ;)

    a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

Új hozzászólás Aktív témák