Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • OldAkita

    aktív tag

    válasz makoss #33622 üzenetére

    Pár napja húztam ki UTP kábelt hogy a wifit kiváltsam. Itt ebben a topicban találtam linket, hogyan tudom a kábel végére szerelni a csatlakozót krimpelő fogó nélkül. Valahogy összehoztam és nagy királynak hittem magam, amíg nekem is el nem kezdte a fel és lecsatlakozást. Először kibírta több órán át, a végén már másodpercenként le-fel csatlakozott. Gyárilag szerelt UTP kábelt vettem elő és azzal problémamentes lett a kapcsolat. De ez a kábel csak tekergett a lakáson át, így nem maradhatott, ezért nyomkodtam még egy kicsit az általam szerelt kábel csatlakozójának réz sinecskéit és újra bedugva azóta nem csinálja. Próbaképp, bedugott állapotban mozgattam kicsit a kábelt, újra elkezdte a le-fel kapcsolódást. Mozgattam, mozgattam, mire találtam egy pontot, ahol nem csinálta, azóta nem merek hozzáérni:)
    Ennyi tapasztalatot tudok mondani le-fel csatlakozás ügyében
    Közben látom te is magad barkácsoltad a kábelt. Na ez lesz a gond. Ha végképp nem megy keresd meg a legközelebbi szmítástech boltot és kérd meg jöjjenek ki egy krimpelő fogóval. Tőlem egy 1000-est kértek volna ha hívom őket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák