Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PLaci58

    őstag

    válasz spidersoft #1995 üzenetére

    Köszi a választ, ezeket eddig is tudtam.
    Tudom, hogy egy kis hangszórótól és műanyag doboztól nem várhatok hifi hangzást.
    A plazma tényleg vastagabb, de sokkal jobb is hangja.
    Nekem az a gondom, hogy még a híradót sem lehet kis hangerőn, torzítás nélkül nézni.
    Biztos lehet a hangszínen állítani, de a torzítást legfeljebb csak eltolom más hangerő beállításra.
    Van külső hangszóró rendszerem (5.1), ami rá van kötve a tv-re és házimozi erősítőm is csak annak még helyet kéne találni.
    A jelforrás ugyanaz az összes tv-nél és a többi nem torzít!

    Hogy a problémádra is megpróbáljak válaszolni:
    Az LG ilyen. Nem tudod átrendezni a sorrendet. A digitális van elől (tv, rádió) és utána az analóg. Ez minden megnyomott számgombnál felhozza a lehetséges csatornákat.
    Esetleg, ha megpróbálnád FAV-ra felszedni a gyakran használt csatornákat és a FAV gombbal kiválasztani a kedvencet, akkor lehet, hogy sikerülne.

    Ugyanilyen gondom van a digitális vételnél, hogy nem lehet törölni sem tv sem rádió csatornákat a lekerestetett és megtalált listából. "Átugratni" lehet, de az nem törli a listából.

    "Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

  • PLaci58

    őstag

    válasz spidersoft #1995 üzenetére

    Ó, hogy rohadna meg. Most jobban megnéztem ( hallgattam ).
    Nem is megy a bal csatorna. Még scarton se jön ki rajta jel.
    A bal oldali hangszóró csak a "Infinite surround" bekapcsolásakor ad ki hangot. Még jó, hogy kipróbáltam a "balance"-t.
    Érdekes, hogy scart bemenetről meg megy mindkét csatorna rendesen, tehát nem végfok és hangszóró hiba. Mondjuk így is torzít rendesen :DDD

    "Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

Új hozzászólás Aktív témák