Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #20844032

    törölt tag

    válasz Watt25 #19879 üzenetére

    >A te kijelentésed alapján az összes LCD tévé gyártó átveri a vásárlókat, amikor bármilyen módon olyasmit mond, hogy 100, 200Hz-es képet jelenít meg.
    Nézd, én a hsz-aid alapján egy értelmes srácnak tartalak, egyszerűen nem értem honnan jött most ez az egész neked. Vagy rohadtul félreértesz valamit, vagy szándékosan szeretnél olyanná csavarni a kijelentésem, amiről az sosem szólt, ennek az okát viszont nem értem. Elvben lehet egy panel tudhat bármilyen frekit, ahhoz bármikor elvben lehet képet is igazítani (hiszen mozgásinterpolációval bármennyi újabb képet lehet két valós illeszteni, elvben, megfelelő vassal), meg elvben lehet bármit csinálni bármivel, de mint az többször kiemeltem a hivatkozott posztomban, és a valóságról és a gyakorlatról beszéltem ezeknél a tévéknél (LM 6-os széria), azokra az anyagokra vetítve, ami széles körben elérhető.
    Márpedig a valóságban használt anyagoknál a gyakorlatban eze a tévék nem állítanak elő 100fps-es progresszív anyagot. Ezt én továbbra is fenntartom (és ugye ez az egész onnan jött, hogy ilyen formán nem is túl releváns, hogy a panelek ezekben a fizikai jellemzői szerint 50Hz-et tudnak).

    >Eddig sosem kérdőjelezte meg azt senki, hogy a tévék képesek interpolált képkockák megjelenítésére. Most azóta mi változott?
    Ezt pedig egyszerűen értelmezni sem tudom. Fogalmam sincs milyen szóösszetételből jutottál arra a következtetésre, hogy én ezt bárhol, bármilyen vélt módon megkérdőjeleztem. :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák