Új hozzászólás Aktív témák

  • sly105

    tag

    Sziasztok!.
    A múlthéten a garancia lejárta előtt 2 nappal meghalt az lg32lg5700-as LCD-m.
    Kaptam egy cserére jogosító papírt és a MM-ba vettem egy LG32LE5300-as led lcd tv-t.
    A boltban már ki voltak tőlünk akadva mert röpke 3 órát töltöttünk náluk mert nem tudtunk dönteni.A másik esélyes egy samsung volt amit ki is választottunk de az árúkiadó megkérdezte hogy miért azt a sz@rt visszük miért nem inkább az LG-t mert az 100Hz-es. Végül is ezért vettük az LG-t.
    A képével nagyon meg vagyok elégedve ,gyönyörű színek tű éles kép, stb.....
    Két dologgal nem vagyok kibékülve,az egyik hogyha nem szemből nézem hanem kicsit oldalról akkor kékes háttér nem fekete,valamint ha valaki tzudna segíteni abban hogy kell beállítani hogyha megnyomom mondjuk a 4-es gombot akkor ne a digitális adókból a 4-es csatorna jőjjön be hanem a normál analóg adásból beállított 4-es csatorna.
    A fiam XBOX-al is használja ,hát brutális. :C
    Ja van még valami ,néha gyors mozgásnál és főleg ember alakoknál bekockásodik az emberek körvolnala, de ez annyira nem zavaró csak nem tudom nem-e hibás a készülék vagy csak az adás ilyen.Pl:rajzfilmeknél nem tapasztaltam ezt a kockásodást.
    Kinek mi a tapasztalata ezzel a tv- vel?? :F
    Köszönöm az esetleges segítő hozzászólásokat..

    [ Szerkesztve ]

    Én sem vagyok tökéletes.Belőlem is hiányoznak a hibák! :))

Új hozzászólás Aktív témák