Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz ConanCurry #80832 üzenetére

    Én sem találtam még. Szerintem nincs ilyen opció a youtube kliensben. Valószínűleg az előrhető hálózati sebességhez igazítja az aktuális felbontást, vagyis ha fogy a buffer, akkor átvált dinamikusan kisebb felbontásra. Nálam is indulás után vált HD-re, aztán pár másodperc múlva 4k-ra. Nálam 60/2 Mbps-es nettel stabil a 4k. Próbaképp játszottam már le 8k-s videot is a youtube appal, de csak 4k-ra állt be. Vagy a sebesség nem elég már a 8k-ra, vagy egyszerűen az app-ba be van drótozva a max. felbontás.

    A képbeállításhoz nem tudok szólni. Nekem UH630-as van, más panellel, de nekem megfelel az alap gyári és az eco is...igaz nem vagyok különösebben igényes, vagy maximalista. Annyit tudok még, hogy elvileg a legfrissebb 70-es végű firmware, amit OTA nem ajánl fel, behoz egy HDR-es játék módot. (elvileg valami PS4 Pro-s HDCP, vagy ilyesmi bugot javítana, de állítólag van akiknél továbbra is bugos.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák