Új hozzászólás Aktív témák

  • BloodRay

    veterán

    válasz ricsike81 #23257 üzenetére

    Annyi biztos, hogy "42LA6918 vagy la 6920" nem magyarországi modellek. Nem tudom honnan guberálhatta a kereskedő akinél láttad, de még csak nem is hallottam ezekről, szóval még csak nem is régiósak...

    (#23270) FerNandor -> LD750 nagyon jó tv képminőségre, de nagyon nem mai modell. Ha jól emlékszem 2010-es széria. Így a hirdetés, hogy új készülékek lennének, mindenesetre gyanús. Igen csak utánanéznék, hogy nem-e kiállítási, vagy refurbished darabokról van szó. Ha viszont tényleg valahogy elkallódott, elfeledett bontatlan darabok, akkor én megvenném(bár mivel most látom, hogy ott a hirdetés szövegében a garancia 1 hónap, ez kb kizárva). :)

    (#23271) huncutka1029 -> Egyébként LD750-ben van kábeles tuner is. Viszont felvétel funkciója sehogy sincs még. Régebbi széria ez. :) LS3400 pedig nem 3D tv. Köszönőviszonyban nincs egyébként képminőségre a két modell. Az LD750, bár lassan 3 éves modell, képminőségre igen sok készüléket sárba tipor még ma is.

    "A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

Új hozzászólás Aktív témák