Új hozzászólás Aktív témák

  • Re-Tech

    aktív tag

    válasz cd930 #22444 üzenetére

    Szia,
    Nekem nincs egyik TV sem, de sokat olvasgattam ezt a fórumot, nekm kötelező megfontolni amit írok, csak tanács:
    620at elvetetted, mert nincs
    beépített wifi: amennyire emlékszem, elég sokan írták, hogy hogy wifin keresztül HD lejátszás akadozva megy. smart részre jó wifi (már amennyire), de annak meg nem tudom mennyi értelme és létjogosultsága van egy célhardver mellett (akár PC, akár androidos stick).
    magic remote: aranyos jószág, de egy vezetéknélküli billentyűzet/egér mellett labdába sem rúghat
    sérülékeny keret: én egyszer lerakok valahova egy TV-t az általában ott is marad évekig, amennyiben nem fogsz a TVvel focilabdával kapura rúgást gyakorolni, nem fog sérülni.
    design ugye izlések és pofonok, nekem tetszik mind a 620, mind a feletti szériák, ami esetleg előny lehet a 620 mellett, az hogy jóval kevésbé tükröződik a kijelzője, mind a feletti TVknek.
    Még ha ki is pimpeled a 620ast billentyűzet/egérrel és egy androidos stickel, úgy is jobban jársz anyagilag 42"nál, mintha 660at vettél volna.

    Persze a kép a döntő, érdemes ellátogatnod egy nagy bevásárlóba és egymás mellett megnézni a 2 kiszemeltet.

Új hozzászólás Aktív témák