Új hozzászólás Aktív témák

  • Billy76

    csendes tag

    Sziasztok!

    Tv csere előtt állok, több típust nézek, az egyik az Lg32lm620s.

    Kérdésem, hogy tud e valaki az alábbi kérdésekben segíteni:

    1. Jól gondolom, hogy a tv valós 100 Hz-es.

    2. 3d-s szeműveget 4 db-ot adnak hozzá, tudja valaki, hogy hány db felnött-gyerek szeműveg az eloszlás, ill.. mennyiért lehet hozzá szeműveget venni (ha jól halottam az Lg nem kerül sokba).

    3. Triple tuneres a tv, kérdésem, hogy egyszerre tudok e dvb-t és dvb-s antennát csatlakoztatni (koax bemenet, ha jól gondolom).

    4. A készülékhez egy laptopot kívánok mediaboxként használni, a laptopp hdd könyvtárait osztanám meg vele, DTS, DLNA tudja a készülék, de hallom a belső lejátszó nem visz mindent. Kérdés, melyik az a optimális fájl formátum, hang konvertálás, amely esetében akadás mentesen lejátszik, 3d-s filmekkel boldogul-e (eredetileg 3d-s film, nem felkonvertált). Ha nem javasolt a hsználata, akkor "monitorként" használnám filmnézésre vagy berúházok tárhelyre.
    Milyen felirat formátumokat kezel a belső lejátszó?
    5. Milyen olvasási sebességű pendrive kell hozzá és mekkora külső vinyót kezel?

    6. PVR funkciót használni csak hdd vagy pendrive tudom, hálozatban csatlakozó laptop hdd-je választható-e rögzítés helyének?

    7. A böngészője használható-e teljes web böngészésre, vagy csak az lg app -okkal szeret boldogulni.

    8. vezetékes v. vezeték nélküli egér billentyű csatlakoztatható e és így használhatóbb e a böngésző?

    9. Ha jól gondolom, ennek a led megvílágítása a képernyő mögött helyezkedik, kb. 2 m távolságból nézném mennyire zavaró a megjelenítés, digitális tv sd tartalom esetén (ha van valakinek tapasztalata digi kaon hd sat vevővel, sd tartalom).

    Bocsánat, ha valamely esetben nem pontosan fogalmaztam.
    :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák