Új hozzászólás Aktív témák

  • gabesz198210

    csendes tag

    Sziasztok! Kerestem hasonló témát, problémát itt, de nem találtam, ezért is nyitottam egy új témát, remélem nem baj. Szóval van nekem ez a Blu-ray lejátszóm, és az a nagy baj vele, h. mikor elkezdek nézni egy filmet , néha megjelenik ez az ikon, amit Ti is láthattok a mellékelt képen. Kis földgöm, nyilván a netet akarja mutogatni. Úgy működik, h. kb 2 percenként megjelenik egy szürke kis földgöm, aztán utána egy színes, akkor eltűnik, majd megint visszajön 5 perc múlva, de amúgy eléggé random a dolog, van, h. 30 percig meg se nyikkan. Már mindent kipróbáltam, beállításoknál, h. NEM akarok wifit, de nem érdekli. Gondolom arról lehet szó, h. keresi a netet, de nem találja. De nekem nem is kell net a BR lejátszómra, tökéletesen megvagyok nélküle, és próbáltam, de nem sikerült beállítani a wifit. Poén az, h. mikor rákötöttem a netet vezetékesen, és volt is net rajta, akkor is mutogatta tovább a szürke földgömböt... BD-Live csatlakozást is letiltottam, bár lehet ennek semmi köze ehhez a problémához. Egyébként már minden beállítást kipróbáltam sztem, oda-vissza, mindenféle forgatókönyvet, de ez a kis ikon csak ott van, folyamatosan. Akár van net, akár nincs. Tudnátok segíteni? Köszi előre is! :)

    UI: Ja és a tévém LG42LW5590, ha ez esetleg fontos lenne. A lejátszó meg LG BP620.

    [ Szerkesztve ]

  • Dedicted

    tag

    válasz gabesz198210 #1 üzenetére

    Hello

    Nekem is van. de Samun ezt eggyaltalan nem produkalta .
    Akkor vidd vissza ha frissitese se segitett,(amit sajatmaga tolt le), nem tudsz e hibatol megszabadulni maskeppen .
    Es ez a funkcios hiba is a teljes kifizetett osszeget kell kepviselje amiert vallaljak a garanciat ! ! !

    Mas ...
    Ha ezt Samsungon kiprobalnad akkor is ezt mutatna ?

    Nem a regiokod miatti dolog lenne hogy ha nem lett beallitva mondjuk ...?

    Ps:
    -Nekem mukodik a wifi is rajta ,es rendesen osszegzi a kis smart funkcioibol futtatott videokat ,majd elinditja ugy hogy nem eri utol hamar a becachelt dolgot .
    -Mukodik az idojarasos resze ahol egyszeruen kivalasztott orszagnevek utan a varosoknal kimutatja a hofokokat es egyebet ...
    -Szemely szerint nagyjabol meg vagyok elegedve vele ,kiveve az egyeduli nem mukodo csak keresot ...

  • Warck

    tag

    válasz Dedicted #2 üzenetére

    én nemrég vettem, bp 630-ast és annál is felbukkan, de eltűnik ezzel jelzi,hogy csatlakozik a netre !

Új hozzászólás Aktív témák