Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Classius

    aktív tag

    válasz RobinHD #4897 üzenetére

    Szerintem pár hónap múlva már "verhetem a nyálam"... bár valszeg hamarabb. Inkább játszok natívban maxon, mint visszavett felbontásokon. Arra meg nincs pénzem, hogy 2 évente vegyek FHD-s készülékeket... De mindenki azt vesz ami a számára legmegfelelőbb, nincs olyan hogy melyikkel jársz jobban. Ki ezzel, ki a másik konfiggal.
    De nem szeretném gerjeszteni a vitákat ezt el sem kellett volna küldenem, de nem bírtam ki :P

    “Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz RobinHD #4897 üzenetére

    "stabil 40-45 fps FullHD-n és gyönyörű grafikája volt még így is" --> Nekem HD van , de 107cm FHD TV-re van kötve és így 1920x1080 -ba megy minden.. problémamentesen... !!!

    "ilyenkor verhetik a nyálukat a sima HD kijelzős Y580 tulajok h hu nekem magasabb a részletesség, és?
    felbontás meg fele!!" --> Mit verjem a nyálam? :DDD - Azért vettem sima HD-t mert FHD TV-re van kötve HDMI kábellel ami átviszi a képet és hangot ! Másrészt mindent 1920x1080 -ba használok és semmi gond nemvolt eddig !

    Másrészt nem tudom mi a különbség, de ha pl. Notit felhajtom akkor a kijelző csak 1366x768 , ha TV-t nézem akkor 1920x1080 (érdekes) - erre van belőve.

    Na nem kötekedés / belekötés szemszögéből írtam amit írtam hanem információmegosztás.... én nem tudnék "Gamelni" a 15-16ˇ-os Noti kijelzőn..... (nem az én világom (kicsi nagyon))

    Aki azért vesz notit, hogy nagy FHD TV-re köti annak a HD ajánlott, aki meg a notit használja (mindenre) az vegye az FHD-t ! :K

    L

    ◄►"Desktop Killer" Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop With Prema® Team BIOS►*i9-10900KF @ 5GHz (AIO Water System)*4x32GB=128GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 3080 GDDR6 16GB vRAM MXM*4x2TB=8TB M2 SSD►-_-◄LG V30+ ThinQ Blue►SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák