Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz masholnap #2414 üzenetére

    Sajnálom, hogy neked ezek a meglátásaid / tapasztalataid , én személy szerint nem így látom, ki / becsukásnál nem tapasztalom a recsegést / szorulást (zsanér) , tőkéletesen összeszerelt / anyag minőségű az eszköz (nálam)

    A hütőventilátor hangját szinte nem is hallom , van a Power Management -> Rendszerbeállítások -> "Porelszívó ventilátor" = ezt használva sem olyan hú de hangos , sőt inkább szép "venti" hangja van..... (+ a Thermaltake Massive 23LX hangját hallom csak (kicsit) akár alap / erős terhelés alatt van a gép.... és a -10c "minimum" megvan tőle... (állandó))

    Gyári Win 7 (elhiszem, hogy annyit is ér...) Ezért nem Win 7 -es version -t vettem hanem FreeDos ...

    Jobban szeretem magam felrakni az OP-rendszert és belőni / konfigolni saját belátásom szerint... Meg azért a Win 7 Professional 64bit HUN jobb mint a sima Home 64bit (szerintem)

    Úgyérzem, hogy te barátom kifogtad a "series peched" szériát :K :U

    Nekem semmi gondom az Y580 -al... szinte 24hr -be üzemel , mikor nem "használom" Torrent fut rajta....

    L

    [ Szerkesztve ]

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*2x32GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 3080 16GB MXM*4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

  • #50994176

    törölt tag

    válasz masholnap #2414 üzenetére

    Nekem sincs gondom a géppel, szintén massive23lx-et használok, nem melegszik, hozza a teljesítményt, a zsanérok rendeben, HDMI-n tökéletes éles képe van, most kaptam vissza gariból (nekem tovább tartott mint a másik kollegának akinek szintén ugyanez volt a baja), alaplapot és akku-t cseréltek a papír szerint. Nekem minden olyan a gépen amit el is várok tőle, tökéleten működik. Win7 lehet hogy sz@rt se ér az előtelepített programok miatt, ezért én win8al és ubuntuval használom. SSD-vel tényleg nagyon gyors, és nem bántam meg a fullhd kijelzőt sem.

  • Sickboy25

    addikt

    válasz masholnap #2414 üzenetére

    szerintem Te nem is lenovo y580-at vettél :DDD :DDD

    Előttem szólókkal teljesen egyet értek, max felbontáson játszok COD -dal semmi extra hang, alapon meg olyan mintha be sem lenne kapcsolva.
    Normál win7-em van nem azzal vettem, szerintem nem is érdemes winnel venni...
    Gariztatásról eddig nem tudok nyilatkozni és igen mióta megvettem nekem is kb. 24h megy... Solidworks is szépen fut rajta és itt sincs gondom a melegedéssel, pedig az ölembe van és nem asztalon...

    Szummaszummárum: azokat a hibákat, amiket Te írtál én SEM tapasztalom... Semmi melegedés, semmi ventizaj...

    ‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

Új hozzászólás Aktív témák